Aktuality

STÁLE MÁME ZAVŘENO!

STÁLE MÁME ZAVŘENO!

I když stav je neměnný, tedy zavřeno, pořád platí, že nás můžete kontaktovat mailem schranils@mybox.cz nebo telefonem 737 726 201 a domluvit si schůzku v galerii nebo zaslání vybraného díla. Grafiky a obrazy posíláme bez problémů, balné a poštovné u předmětů malé a...

Vladimír Suchánek zemřel.

Vladimír Suchánek zemřel.

Jeden z nejvýznačnějších českých grafiků zemřel 25. ledna v Praze. Grafiky Vladimíra Suchánka máme v galerii v kvalitním zastoupení.

OPĚT MUSÍME ZAVŘÍT!

Z nařízení vlády máme od 28. 12. 2020 zavřeno. Pokud Vás v galerii nebo na našich stránkách cokoliv zaujme, neváhejte nás kontaktovat telefonem 737 726 201 nebo mailem schranils@mybox.cz a domluvíme si v galerii schůzku. Případně Vám vybraná díla pošleme.  Všechno je...

EVA MANSFELDOVÁ

EVA MANSFELDOVÁ

Opět se nám podařilo z pozůstalosti získat do prodeje další obrazy Evy Mansfeldové, převážně oleje na plátně. Podívejte se a neváhejte! Vše, co v rubrice Obchod u jejího jména najdete bez označení Prodáno, je skutečně k dispozici.

Otevírací doba od 4. 5. 2020

Máme malou a dočasnou změnu otevírací doby: úterý, středa, čtvrtek, pátek         10 - 18hodin V pondělí otevřeno po individuální domluvě (tel. 737 726 201, mail schranils@mybox.cz).